حراج!

طرح پوسترهای خلاقانه با موضوع مدیریت عملکرد

40,000 تومان 24,000 تومان

طرح پوسترهای خلاقانه با موضوع مدیریت عملکرد


محتویات محصول: 16 طرح مدیریت عمکلرد

ویژگی منحصربفرد: تصاویر حرفه ای و طراحی خلاقانه


سایز طرح پوستر:  A0

ابعاد:  ۸۰۰ * ۱۰۰۰ میلیمتر

حجم تکی: ۲ تا ۸ مگ

مجموع حجم فایل دانلودی: ۲۱مگ


هزینه مجموع طراحی شده (بدون چاپ): فقط ۱۶ هزار تومان

هزینه مجموع طراحی، چاپ و ارسال پوسترها: ۲۳۰ هزار تومان

هزینه چاپ هر پوستر در سایز A0 بر روی کاغذ مخصوص حداقل ۳۵ و حداکثر ۴۵ هزار تومان (کیفیت متفاوت) می باشد که در صورت تمایل و سفارش شما؛ انجام و بطور رایگان ارسال می گردد.


رمز فایل: ioweb.ir


(کلیه حقوق مربوط به انتشار مجازی این پوسترها متعلق به وب سایت روانشناسی صنعتی و سازمانی با مجوز ۴۴۴۲ مورخ ۹۶/۱۲/۱۲ می باشد- هر گونه کپی برداری و فروش مجازی خارج از این سایت پیگرد قانونی دارد.)

منبع عکس: unsplash

توضیحات

طرح پوسترهای خلاقانه با موضوع مدیریت عملکرد


بازسازی‌ و مدیریت‌ فضاهای سازمانی و تنوع رنگ و استفاده از تصاویر روح بخش، از اقدامات مهم‌ منابع انسانی شرکت ها و سازمان ها است‌. توجه‌ به‌ فضاسازی‌ درمحیط کار – به‌ لحاظ تاثیرات‌ بسیاری‌ که‌ از لحاظ روانشناسی‌ دارد – در روحیه‌ و روند کاری‌ کارکنان‌ بسیار موثر است‌. بررسی‌ها نشان‌ می‌دهد وسعت‌ قلمرو و میدان‌ عمل‌ و تصورات‌ فضایی‌ از محیط کاری‌ راندمان‌ فرد را متاثر ساخته‌ و هر قدر این‌ تصورات‌ عمیق‌تر باشد فعالیت‌ او را فزاینده‌تر و کیفیت‌ کار را ارتقاء می‌بخشد. امروزه‌ دانشمندان‌ علوم‌ اجتماعی‌ به‌ این‌ نکته‌ رسیده‌اند که‌ فضای‌ جغرافیایی‌ اجتماعی‌ پیرامون‌ ما مانند یک عامل امر و نهی‌ کننده‌، نقش‌ها، ارزش‌ها و هنجارهایی‌ را خواسته‌ و یا ناخواسته‌ و بطور ناخودآگاه، به‌ اعضای‌ جامعه‌ تحمیل‌می‌کند.

فضا سازی محیط کار به عنوان یک راهکار (هر چند ابتدایی) موثر در تغییر روحیه و نگرش و بهبود فضای محیط کار می تواندبه طور غیر مستقیم در فعالیت ها و بهبود کار کردن در محیط کار بیفزاید. زمانی که کارکنان ببینند مدیریت، برای فضای زندگی کاری آنان اهمیت قائل می شود، آنان نیز سعی می کنند مقابله به مثل کرده و برای کارشان بیشتر ارزش قائل شوند.


مجموعه طرح پوسترهایی که در این سایت معرفی شده می تواند راهنمای عمل و همیار مدیران منابع انسانی در بهبود فضاسازی محیط کار باشد.

طرح پوسترهای این مجموعه شامل 16 پوستر با محتوای مدیریت عملکرد است که آنان را با تصاویر معنایی ترکیب نموده و برای فضاسازی در محیط کار شما در سازمانها و یا موسسات بسیار مفید و موثر است.

مجموعه طرح پوسترهای با کیفیت تصویر بالا و سایز A0 در ابعاد ۸۰۰ در ۱۰۰۰ میلیمتر می باشد.

شمای تصاویر و پوسترها ۳ نمونه از این مجموعه را می توانید در تصویر مربوط به همین محصول (روبرو) ملاحظه فرمایید.

در نظر داشته باشید که هزینه مربوطه (۱۶هزار تومان) صرفا بابت طراحی طرح پوسترها می باشد (که نسبت به هزینه واقعی بازار ۸۰ درصد کاهش یافته است). مشخصات بیشتر پوسترها در توضیحات زیر مشاهده فرمایید.

پوسترها بر اساس مقاله زیر طراحی و تدوین شده اند و عوامل موثر بر عملکرد را در 16 پوستر با جملات کوتاه به تصویر می کشند. می توانید نمونه این پوسترها در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سایت (لینک های سمت چپ سایت) مشاهده فرمایید.

مقاله مرتبط با پوسترها

رمز فایل: ioweb.ir

اطلاعات بیشتر

ابعاد 100 × 80 cm
پوستر

پوسترهای سازمانی

طرح پوستر

مدیریت عملکرد

محصول ویژه

اطلاعات فروشنده